آپدیت پلاگین یواست Yoast SEO 15.0: پشتیبانی از زبان عربی + بلوک جدول مطالب جدید

0 29

امروز ، Yoast SEO 15.0 را راه اندازی می کنیم. این نسخه از برخی موارد جدید و جدید جذاب و جذاب دیگر برخوردار است. ما پشتیبانی کامل از زبان عربی را اضافه کرده ایم ، یک بلوک جدید برای ویرایشگر بلوک ایجاد کرده ایم و نوار کناری ویرایشگر بلوک Yoast SEO را کاملاً برجسته کرده ایم. زمان آن فرا رسیده است که نگاهی به Yoast SEO 15.0 بیندازیم!

انتظار شما در Yoast SEO 15.0 چیست؟

در Yoast SEO 15.0 ، ما سه نقطه اصلی داریم:

  • خوانایی کامل (رایگان و حق بیمه) و پشتیبانی از فرم کلمه (حق بیمه) برای زبان عربی ؛
  • یک جدول جدید از مطالب با پشتیبانی از پیوند پرش (حق بیمه) ؛
  • یک نوار کناری بهبود یافته در ویرایشگر بلوک با صفحه های جدید (رایگان و ممتاز)

البته ، این نسخه همچنین با یک سری اصلاحات و بهبودها همراه است. کوتاه وقت؟ به سادگی تغییرات مربوط به این نسخه (رایگان یا Premium) را بررسی کنید تا موارد جدید را ببینید.

قابلیت خواندن و پشتیبانی از کلمه عربی

در Yoast SEO 14.8 ، ما سفر خود را در دنیای زبان های راست به چپ با تشخیص عبارت عربی آغاز کردیم. این اولین قدم ضروری در درک کامل یک زبان است تا بتوانیم از ویژگی های پیشرفته زبان خود پشتیبانی کنیم. در Yoast SEO 15.0 ، ما به طور رایگان قابلیت پشتیبانی از قابلیت خواندن را برای زبان عربی اضافه می کنیم. همچنین ، کاربران Premium از امروز از پشتیبانی کامل فرم کلمه به زبان عربی برخوردار می شوند.

با تجزیه و تحلیل خوانایی ، Yoast SEO به شما کمک می کند محتوای قدرتمندی تولید کنید. ما به شما کمک می کنیم محتوای خود را متمرکز نگه دارید و خوانایی آن آسان باشد. به علاوه ، Yoast SEO به شما بازخورد می دهد که چه چیزهایی را می توانید بهبود ببخشید تا حتی بهتر شود. همه اینها اکنون برای هر کسی که به زبان عربی می نویسد در دسترس است.

البته ، این همه نیست! در Yoast SEO Premium ، ما چیزی به نام پشتیبانی از word form داریم. این یک تحلیل پیشرفته است که ابزارهای زبان ما را بسیار هوشمندتر می کند. به عنوان مثال ، این اشکال دستوری از عبارت اصلی تمرکز شما را در نظر می گیرد. این باعث می شود روند بهینه سازی متن بسیار طبیعی تر و انعطاف پذیرتر باشد. بعد از انگلیسی ، هلندی ، فرانسوی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، اندونزیایی ، روسی و لهستانی ، اکنون ما پشتیبانی واژه های عربی را معرفی می کنیم!

علاقه مندید که ببینید چگونه کار می کند؟ فیلم زیر را ببینید

در مورد تجزیه و تحلیل زبان و زبانهایی که Yoast SEO در حال حاضر پشتیبانی می کند اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بلوک فهرست مطالب در ورژن پرمیوم

ما همیشه به دنبال روش هایی هستیم که هم کار شما و هم موتورهای جستجو کار شما را راحت تر پیدا و درک کند. در طول سال ها ، ما در مورد چگونگی ساختار متن برای خوانایی و جذابیت بیشتر صحبت کرده ایم. یکی از ابزاری که می تواند به شما در بهبود قابلیت اسکن مقاله کمک کند ، فهرست مطالب در بالای صفحه است. برای مقالات طولانی تر ، این موارد ضروری است اما حتی مقالات کوتاه تر نیز می توانند از آنها بهره مند شوند.

در Yoast SEO 15.0 ، ما یک جدول ساده محتویات را برای کاربران Premium خود اضافه می کنیم.

نمونه ای از فهرست مطالب تولید شده توسط Yoast SEO 15.0 برای مقاله SEO Image ما

منبع :‌ یواست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.