پلاگین یواست چیست؟

0 46

افزونه yoast SEO  یکی از افزونه‌های اصلی در حوزه سئوی وردپرس است که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۸ میلادی آغاز کرد و بروزرسانی‌های مداوم، آن را محبوب کرده است به‌طوری که هم‌اکنون بیش از ۵ میلیون نصب فعال را با امتیاز ۴.۹ از ۵ به خود اختصاص داده است. این افزونه قوانینی را در توابع خود جای داده که نتیجه نهایی موردپسند ربات‌های گوگل و کاربران قرار گیرد.

سیستم مدیریت محتوا وردپرس یکی از قوی ترین سیستم های مدیریت محتوا است که تا حدود ۹۹ درصد از استاندارد های سئو در این cms رعایت شده است.

بنابراین در صورتیکه شما وب سایتی با cms وردپرس دارید بخش بزرگی از موارد مربوط به سئو سایت انجام شده است و باید گام بعدی برای بهینه سازی سایت یعنی تولید محتوا مناسب را بردارید.

یکی از افزونه های قدرتمند وردپرس برای سئو سایت وردپرس و مدیریت محتوا افزونه سئو yoast است. با کمک این افزونه شما میتوانید اصول مهم سئو را در تولید محتوا به کار ببرید.

برای مثال میتوانید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید، لینک دهی استاندارد را در متن خود به کار بگیرید، از تگ های H1، h2 و… به تعداد و روش مناسب استفاده کنید، چگالی کلمات کلیدی را در متن محتوا رعایت کنید و…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.