پلاگین یواست سئو چه کارهایی را نمیتواند انجام دهد؟

قسمت دوم : چه انتظاراتی را نباید از پلاگین یواست سئو داشته باشیم؟

مهمترین موضوعی که باید در ارتباط با پلاگین یواست سئو بدونیم اینکه این پلاگین فقط توانایی انالیز و پایش محتوای شما رو بر عهده دارد و با پایش کردن هر صفحه از مطالب وبسایت نتایجی رو از میزان سئوی وبسایت در اختیار شما قرار میده تا عملکرد شمارو بهتر کند.

پس یواست سئو ، سئوی وبسایت شما رو انجام نمیده و نباید انتظار داشته باشید تنها با نصب این پلاگین در عرض چند روز با مقالاتی که نوشتید رتبه صفحات گوگل رو بدست بیارید اگر اینطور باشه وبسایت همه ماها باید صفحه اول گوگل باشه که همچین چیزی نشدنی هستش .

ساختار وبسایت

ایجاد یک ساختار برای وبسایت از جمله کار های اساسی برای بهبود سئو سایت هستش ، پلاگین یواست سئو توانایی ایجاد ساختار پست شمارو نداره و برای این کار باید با استفاده از Ux ساختاری رو برای وبسایت تعریف کنید و فهرست و لینک های داخلی که به سایتتون می دهید این ساختار مشخص می شود ، یواست سئو فقط میتونه بخش کوچکی از وبسایت شما رو بررسی کند و ان را برای گوگل بهینه کند.

کلمات کلیدی کانونی

کلمات کلیدی کانونی ها رو نمیتونید از طریق یواست سئو پیدا کنید و باید خود شما این کلمات کلیدی رو از روش های دیگر پیدا کنید ، یکسری از دوستان فکر می کنند اگر کلمه ای را به عنوان کلمه کلیدی در وارد کنند خیلی سریع با اون کلمه پست خودشون رو بهینه میکنند که باید بگویم خیر اصلا اینطور نیست .

 پلاگین یواست سئو فقط ان کلمه کلیدی که بهش دادین رو در نظر میگیره و در ادامه اون رو انالیز میکنه و اشکالات پست را به شما  می گوید و شما با استفاده از اطلاعاتی که پلاگین در اختیارتون میزاره می توانید صفحات وبسایت خودتون رو بهینه کنید.

تحلیل رقبا

اخرین نکته ای که باید در ارتباط با پلاگین یواست بگم اینکه بررسی رقبا و موقعیت وبسایت شما در گوگل از توانایی های یواست سئو نیست بلکه برای این کار باید از طریق پنل سرچ کنسول خودتون ، پوزیشن وبسایتتون رو بررسی کنید و جایگاه وبسایت خودتون رو توی گوگل نسبت به رقباتون در ارتباط با هر کلمه کلیدی بررسی کنید.


و کلام اخر

در رابطه با این ۴ مورد که از توان پلاگین یواست خارج هستش راهکاری هایی بهتون ارائه دادیم و این امر باعث نمیشه چیزی از مزایا و ویژگی های خوب این پلاگین کم کنه بلکه به شما دید باز تری میده که از این پلاگین در ارتباط با چه موضوعاتی استفاده کنید تا سایت بهتری داشته باشید.

نظرات و دیدگاه هاتون رو ما به اشتراک بگذارید.

نظرات (0)
افزودن نظر