نصب پلاگین یواست سئو نسخه پرمیوم

قسمت چهارم : ۱. چگونه نسخه حرفه ای یواست سئو را نصب کنیم؟

۲. تغییر زبان پلاگین یواست سئو پرمیوم

خب در این قسمت میخواهیم به نصب پلاگین یواست سئو و تغییر زبان پلاگین یواست سئو به زبان فارسی بپردازیم

نصب پلاگین یواست سئو پرمیوم

ابتدا شما باید نسخه حرفه‌ای افزونه را در پنل وردپرس خود نصب نمایید. برای انجام این کار باید مانند مراحل نصب افزونه به قسمت افزودن > افزونه‌ها بروید. در اینجا باید در صفحه بازشده برای شما روی بارگذاری افزونه کلیک نمایید. سپس Choose File را کلیک کرده و افزونه را از سایت انتخاب و سپس هم‌اکنون نصب کن را انتخاب کنید.

سپس با کلیک روی فعال کردن افزونه این پلاگین به‌صورت خودکار روی سایت شما نصب خواهد شد. پس از فعال شدن دو نسخه رایگان و حرفه‌ای پلاگین Yoast SEO روی سایت شما فعال می‌شود که شما می‌توانید به‌دلخواه خود نسخه رایگان آن را پاک‌کنید.

امکانات نسخه پرمیوم یواست سئو

پس از آن شما مشاهده می‌کنید که منو SEO به پیشخوان شما اضافه‌شده است و چند گزینه بیشتر نسبت به نسخه رایگان به آن افزوده‌‌‌‌‌ شده است. در قسمت بعد آن‌ها را باهم بررسی خواهیم کرد.

تغییر زبان پلاگین یواست سئو به زبان فارسی 

اگر شما بخواهید زبان این پلاگین را به فارسی تبدیل کنید باید به قسمت به‌روزرسانی‌ها > پیشخوان رفته و سپس روی گزینه “بررسی دوباره” چند بار کلیک کنید. به‌این‌ترتیب در پایین صفحه یک گزینه تحت عنوان “به‌روزرسانی ترجمه” مشاهده می‌کنید که با کلیک روی آن زبان افزونه شما فارسی خواهد شد. البته اگر روی لوکال هاست این کار را انجام می‌دهید ممکن است اکنون کار ترجمه را انجام ندهد.

نظرات (0)
افزودن نظر