درباره جوست دا والک

Joost de Valk بیشتر وقت خود را در Yoast صرف کار در Yoast SEO و افزونه های آن می کند. به عنوان مدیر ارشد محصولات اطمینان می دهد که نقشه راه برای همه محصولات ما مدیریت می شود.

Joost از پیش زمینه های SEO ، بازاریاب دیجیتال و توسعه دهنده وب برخوردار است. در اوایل کار خود ، در چندین شرکت فناوری اطلاعات کار کرد ، از میزبانی سازمانی گرفته تا آژانس های بازاریابی آنلاین. این به او امکان داد تا با چندین مارک بزرگ در سراسر جهان همکاری کند.

در سال ۲۰۱۰ او Yoast را تأسیس کرد که وظیفه خود این است که به هر تعداد ممکن مردم امکان ایجاد یک وب سایت قابل کشف را بدهد. این برنامه مردم را از طریق نرم افزار (مهمترین آن افزونه Yoast SEO) و آموزش توانمند می کند. تیم Yoast در حال حاضر از بیش از ۱۰۰ نفر تشکیل شده است. Yoast SEO در حال حاضر برای چهار سیستم عامل منبع باز در دسترس است و در بیش از ۹ میلیون وب سایت فعال است.

علاوه بر Yoast ، Joost و Marieke در چندین شرکت سرمایه گذاری کرده اند. در نتیجه ، جوست نیز چندین شرکت مشاوره برای شرکتهایی که در آنها سرمایه گذاری شده اند ، دارد. اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری های آنها را می توان در وب سایت وسیله نقلیه سرمایه گذاری خود Altha یافت.

زندگی خصوصی
یوست (۳۸) و همسرش ماریکه در ویجن ، در نزدیکی نیمگنگن زندگی می کنند ، جایی که یوست نیز دفاتر اصلی خود را دارد. Joost و Marieke چهار فرزند دارند: Tycho، Wende، Ravi & Borre که بین ۵ تا ۱۳ سال سن دارند.

در خارج از محل کار جوست از خواندن ، عکاسی و بازی تخته با بچه های خود لذت می برد.

منبع : https://yoast.com/about-us/team/joost-de-valk/

نظرات (0)
افزودن نظر